Oyılmaz Elektrik

Hakkımızda

Elektrik taahhüt sektörünün başarılı firmaları arasında yer alan Yılmaz Elektrik, 2001 yılında Osman YILMAZ tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne kadar birçok başarılı projeye imza atan YILMAZ Elektrik 2022 yılından itibaren Yılmaz Mühendislik Proje ile yeni bir vizyon ve misyon ile müşterilerine hizmet etmektedir. Kurulduğumuz ilk günden bu güne kadar ana faaliyet alanı olan elektrik ve enerji sektörünün tüm dallarında anahtar teslimi proje ve taahhüt alanında kalitsini her zaman ortaya gösterdiği başarılar ile ortaya koymuştur, bunların sahadaki örnekleri büyük ve orta ölçekli Fabrikalar, Lojistik üsttleri, Kamu kuruluşları, Altyapı projeleri gibi birçok projemizde görülmektedir.

Vizyonumuz

Kurulduğumuz ilk günden bu güne kadar müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutuyoruz. Donanımlı ve tecrübeli kadromuz ile her geçen gün büyümeye devam ediyoruz. Taahhüt işlerini kalite ve standartlarından ödün vermeden, en hız şekilde yerine getiriyoruz. Hedeflerimize ulaşmak için çok çalışıyor ve kalitemizden ödün vermiyoruz.

Misyonumuz

Yenilikçi teknolojileri takip ederek en iyi ve kaliteli hizmetleri müşterilerimize ulaştırıyoruz. İhtiyaçlara göre çözümler üreterek sürdürülebilir kaliteli bir hizmet sağlamak.