Alarm Sistemleri

Alarm sistemleri sayesinde hırsızdan, yangından ve birçok çevresel tehlikelerden korunabilmek mümkün olabilmektedir. Bu sistemler; tek sensörlü çekirdek uygulamalardan yüzlerce sensörün olduğu büyük projelere kadar kurulabilmektedir.; Evlerimizden ofislerimize, hatta endüstriyel tesislere kadar uzanan geniş bir alanda kullanılmak üzere, farklı tiplerde hareket sensörleri, ana paneller, manyetik kontaklar, sesli ve görsel uyarı ekipmanları bu branşın temel ürünleridir, bu konuda uzman ekiplerimiz ile sizlere en verimli çözümleri üreteceğiz.

Fiber Optik Altyapı Hizmetleri

Fiber Optik altyapı hizmetleri kapsamımızda , sonlandırma Fiber Optik Kablo Ek Montajı Fiber Optik Kablo (fusion splicer) Fiber Optik Danışmanlık Hizmetleri Fiber Optik Kablo Sonlandırma ve OTDR Test Hizmetleri Bu isteklere karşılık olarak fiber optik altyapı hizmetlerinde projelerinizin başlangıç aşamasından teslim aşamasına kadar bütün fazları gerçekleştirerek anahtar teslim çözümler sunmaktadır. Fiber optik altyapı ihtiyaçlarınız için; Yerinde inceleme, projelendirme, kablo çekimi, fiber optik sonlandırma (OTDR test raporlama – dokümantasyon), fiber optik devreye alma hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Güvenlik Kamerası Sistemleri

Teknolojik gelişmeler hayatımızın her alanını etkilemeye ve değiştirmeye devam ediyor. Bu gelişim ve değişimler ile birlikte kendini sürekli olarak yenileyen alanlardan biri de güvenlik çözümleridir. Geleneksel güvenlik çözümlerinin artık istenilen verimi vermemesi ve yaşanan istenmeyen durumlar sonucunda bunların yerini hızla elektronik güvenlik sistemleri almaktadır. Güvenik kamera sistemleri çözümlerimiz ile sizlere en iyi şekilde çözümler üreteceğiz.

Ip ve Analog Santral Sistemleri

Sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, ip ve analog santral sistemlerinde en verimli şekilde çözümler üretmekteyiz.

Network Kablolu ve Kablosuz Haberleşme Hizmetleri

Kurumsal firmalara ve çeşitli kamu kurumlarının network altyapısının tasarlanması ve oluşturulması ve habeleşmenin tesis edilmesi , güvenlik analizi , güvenlik (Firewall) cihazlarının kurulumu , uzak lokasyonlar arasında network bağlantılarının kurulması , yedekli network altyapılarının oluşturulması gibi hizmetler vermektedir.

PDKS sistemleri

PDKS Sistemleri , kalabalık ve güvenliğin üst seviyede tutulması gereken ortamlarda , kontrol durumlarının daha net ve seçilir yapılması gereken yerlerde kullanımı tercih edilmektedir . Tek yönlü girişe ya da çıkışa destekli olarak kullanılabilen sistemler giriş ve çıkışlara aynı anda açık olabilmektedir . Çözüm için tasarlanan sistem ; geçiş yetkisine sahip olan kişilerin yaptıkları tüm geçiş hareketlerini toplamak , hangi gün ve saatlerde hangi kapılardan giriş -çıkış yaptıklarını raporlayarak çalışanarın ve bina güvenliğini sağlamak amacı ile hizmete alınan sistemlerdir .

Yangın İhbar ve Söndürme Sistemleri

Yangın algılama ve ihbar sistemleri montajı alanında uzman kadrolarımızın öncülüğündeki ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Temel amaç binaların yangından korunmasıdır. Hem mal güvenliğinin hem de can güvenliğinin korunması açısından montaj, en önemli aşamalardan birisi olmaktadır. Daha sonra yapılan testler başarılı sonuçlar verdiğinde devreye alma işlemi gerçekleşerek sistem teslim edilir. Dumanların dedektörler tarafından algılanması sistemin müdahaleye başlaması için gerekli adımın atılmasını sağlar. Isı dedektörleri de aynı amaca yönelik olarak monte edilir.